Główne założenia

Co wyróżnia naszą ofertę?

I. Prowadzimy kurs z przestrzeni serca – siedziby duszy. Sięgamy po ukryty głęboko w niej potencjał i uczymy, jak z niego korzystać. W pierwszej kolejności zaczynamy od budowania trwałej przyjaźni z samym sobą, uświadamiamy konieczność poznawania i pokochania siebie w całości. Uważamy bowiem, że właśnie w tym kryje się klucz do szeroko pojmowanego sukcesu.

II. Dlaczego z przestrzeni serca, a nie umysłu, jak to się dzieje zazwyczaj? Dlatego, że umysł jest świetnym wykonawcą, ale kiepskim mistrzem. A wszyscy przecież chcemy dobrze zarządzać sobą i swoim życiem. Poznając naturę umysłu, odkrywamy, że nigdy nie jesteśmy w stanie pokochać siebie… jeśli naturalnie działamy z jego poziomu, a nie serca. Jedną z cech umysłu jest trwanie w ciągłym konflikcie, lęku i niedosycie. Świadomość chwili obecnej i spokój są sprzeczne z jego naturą.

III. Poczucie frustracji wynika nie z warunków życia, lecz z uwarunkowań umysłu. Dlatego duża część kursu jest poświęcona wyjaśnianiu jego natury, jest oparta na ćwiczeniach pokazujących, jak dbać o swój umysł, aby nam nie szkodził, tylko służył. Uczymy anatomii emocji, czyli jak odblokować i uwolnić wyparte, trudne emocje. Pokazujemy, jak osiągnąć poczucie sukcesu i spełnienia w 3 najważniejszych sferach życia: rodzina, praca i zdrowie. I naturalnie przekazujemy wiedzę, jak opanować sztukę miłości do samego siebie oraz sztukę przebaczenia, która jest najbardziej istotnym czynnikiem zdrowia psychicznego.